نگهداری و مراقبت از کودک

شرکت پرند قزوین مهر با نام تجاری پرند، با نزدیک به 2 دهه تجربه در زمینه نگهداری از بیمار ، کودک و سالمند و با بکارگیری کادری با تجربه در جهت فراهم کردن آسایش و راحتی عزیزانتان فعالیت می کند.

نگهداری از کودک

برای والدینی که به صورت تمام وقت کار می کنند یا باید برای مدتی کودکانشان را تنها بگزارند شرکت های خدماتی می توانند گزینه خوبی باشند ، اما باید به این نکته توجه نمود که کودک شما به علت دوری از خانواده دچار مشکلات روحی نشود و کمتر احساس دلتنگی کند ، شرکت آرتا با کادری با تجربه می تواند حتی در مدت های طولانی از کودک دلبندتان مراقبت کرده و مانع ایجاد مشکلات روحی در فرزندتان شود.

شما می توانید برای استفاده از خدمات پرند از طریق تماس با کارشناسان ما خدمت مورد نظر خود را سفارش دهید. 

اصول پرستاری کودک

اگر سن کودک شما کمتر از ۵ سال می باشد نباید از هر پرستاری برای نگهداری آن استفاده کنید زیرا روحیات این کودکان با کودکانی که سن بیشتری دارد بسیار متفاوت است. کودکان زیر ۵ سال علاوه بر رسیدگی زیاد نیازمند توجه هستند و ممکن است بدون رعایت اصول لازم حتی یک روز هم نتوانند دوری از والدین را تحمل کنند.

تغذیه کودک

اگر برای مدت طولانی برای فرزندتان نیاز به پرستار دارید باید به مسئله تغذیه توجه کنید زیرا مزاج شخص در کودکی وی شکل می گیرد ، به عنوان مثال اگر کودک شما به طور مداوم از غذا های برنجی تغذیه کند ، همین رویه را در بزرگ سالی ادامه می دهد پس انتخاب پرستار ناشی می تواند بر رشد صحیح کودکتان اثر منفی بگذارد.

خواب کودک

مسئله خواب کودک نه تنها هنگامی که آن را به پرستار می سپارید بلکه در تمام دوران کودکی نیاز به مراقبت دارد. یکی از عواملی که سلامت و هوش کودک شما را تحت تاثیر قرار می دهد خواب نامناسب است. تعداد ساعتی که کودک می خوابد باید مناسب سن او تنظیم شود خواب در نوزادان روزانه ۱۷ ساعت بوده و به تدریج کمتر می شود. اگر کودک شما در طول شب از خواب بیدار می شود نگران نباشید این اتفاق حتی برای بزرگ سالان هم اتفاق می افتد اما در سنین بالا بعد از بیداری بلا فاصله شخص به خواب می رود.

بهداشت کودک

لازم است پرستار بچه به گونه ای انتخاب شود که قبلا تجربه موفقی در نگهداری از کودک هم سن شما را داشته باشد زیرا مسائل بهداشتی کودکان در سنین مختلف متفاوت است ، به عنوان مثال در شست و شوی سر کودکان زیر ۵ سال باید دقت شود از شامپویی استفاده نمود که قلیایی کمتری داشته باشد زیرا چربی سر کودکان از در سنین مختلف متفاوت بوده و نوع شامپو بر پوست آنان تاثیر می گذارد.

شما می توانید برای استفاده از خدمات پرند از طریق تماس با کارشناسان ما خدمت مورد نظر خود را سفارش دهید.

سرویس آموزشی

سرویس خدماتی

آموزش و تدریس دروس
بازی با کودکان به صورت آموزشی
آموزش قواعد متفرقه

(مطابق با سلیقه خانواده)

استحمام تخصصی کودک
انجام امورات شخصی و پوشک
مراقبت تخصصی از کودکان

سرویس آموزشی

1- آموزش و تدریس دروس
2- بازی با کودکان به صورت آموزشی
3- آموزش قواعد متفرقه

(مطابق با سلیقه خانواده)

سرویس خدماتی

1- استحمام تخصصی کودک
2- انجام امورات شخصی و پوشک
3- مراقبت تخصصی از کودکان

خانواده های دارای فرزندان دوقلو و بیشتر به مبلغ 1/4 کل هزینه به مبلغ کل اضافه می شود.

هم اکنون سفارش دهید