نظافت منزل و  پیدا کردن نظافتچی مطمئن و حرفه‌ای در این روزهای پرمشغله به دغدغه بسیاری از ما تبدیل شده است. شرکت خدماتی نظافتی پرند قزوین مهر مجموعه‌ای از نظافتچی های خانم و نظافتچی های آقای متخصص و مطمئن را گرد هم آورده تا شما بتوانید بدون دغدغه و به راحتی برای نظافت منزل خود به نظافتچی‌های متخصص دسترسی پیدا کنید. درکنار وجود افراد مطمئن، برای سایر امور نظافتی همچون قالی‌شویی، خشکشویی و … نزدیکترین و مطمئن‌ترین سرویس‌دهنده‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید در اسرع وقت با ثبت سفارش نظافت خود به نزدیکترین سرویس‌دهنده دسترسی پیدا کنید.

نظافت منزل شامل انجام چه خدماتی می باشد؟

 1. نظافت اتاق خواب و سالن
 2. شستشو و تی کشیدن کف منزل
 3. گردگیری اثاثیه و جارو زدن
 4. نظافت سرویس های بهداشتی و شستن حمام
 5. پاک کردن شیشه و پنجره (این کار فقط از داخل صورت می گیرد و برای رعایت مسایل ایمنی به هیچ وجه پاک کردن شیشه پنجره از بیرون توصیه نمی شود)
 6. نظافت کابینت و لوازم آشپزخانه
 7. شستن ظروف
 8. تی زدن سنگ و سرامیک ها
 9. دیوارشویی (این سرویس منحصرا توسط نظافتچی های آقا داده می شود و توسط خانم ها قابل انجام نیست)
 10. جابجایی وسایل داخل منزل (این خدمت نیز بصورت محدود و برای اشیای سبک قابل انجام است. جابجایی اشیا و وسایل سنگین نیازمند حضور کارگران ویژه این کار است که می توانید آنها را از قسمت کارگر جابجایی سفارش دهید)
 • شستشوی فرش و قالیچه (این سرویس نیز برای قالیچه های کوچک و زیر 3 متر توسط نظافتچی های خانم و اقا انجام می شود. برای شستن فرش و قالیچه های بزرگتر نیاز به استفاده ازخدمات قالیشویی پرندقزوین مهر هست)
 1. شستن دیوارها (این مورد هم برای هزینه اضافی خواهد داشت)

نظافت منزل در 3 کلاس متفاوت و کاربرد آن

دغدغه خانواده بزرگ نظافت منازل  شرکت  نظافتی خدماتی پرند قزوین مهر این است که پاسخگوی تمام نیازهای شما باشدبه خصوص بخش خدمات درمنزل قزوین به همین دلیل این خدمات نظافتی را در سه کلاس دسته‌بندی کرده‌ایم تا تطبیق کامل با نیاز شما داشته باشد، در وقت و هزینه شما صرفه‌جویی شود و بهترین نتیجه حاصل شود

 1. سرویس عادی نظافت
 2. سرویس ویژه نظافت
 3. سرویس لوکس نظافت

در پرند قزوین مهر برای تمام سلیقه‌ها با حساسیت و میزان سخت‌گیری مختلف، خدمات نظافت منزل ارائه و کارگر برای نظافت انتخاب می کنیم. ما خانه شما را طبق نظر و سلیقه شما تمیز می‌کنیم. لازم به ذکر است در هر کدام از کلاس‌های سه گانه نظافت منزل، استانداردها و اصول آموزشی و مراحل تایید صلاحیت رعایت می‌شود. در ادامه از جزئیات تفاوت این سرویس‌های نظافت خواهید خواند.

سرویس عادی نظافت:

نظافتچی‌هایی که به تیم نظافت پرند قزوین مهر می‌پیوندند هنگامی که مراحل آموزش نظافت و تایید صلاحیت را بگذرانند در این کلاس مشغول به ارائه خدمات می‌شوند. تمام استانداردهای نظافت منزل، مراقبت‌های بهداشتی نظافت در دوران کرونا، آداب و آیین نظافت منازل طبق اصول اخلاقی توسط این نظافتکاران رعایت می‌شود.

سرویس ویژه نظافت:

نیروهایی که در سرویس عادی نظافت منزل عملکرد خوبی داشته باشند؛ یعنی امتیاز بالایی کسب کرده و توانسته باشند رضایت کارفرمایان را جلب کنند؛ بعد از مدتی می‌توانند به‌عنوان نظافتچی ویژه در سرویس ویژه نظافت منزل مشغول به کار شوند. در این کلاس تیم پشتیبانی پرند قزوین مهر دائما نیروهای نظافتچی، کیفیت کارشان و نظرات دریافت‌کنندگان خدمات را بررسی می‌کنند و کوچکترین خطاها را سریعا رفع می‌کنند. در صورتی که نیروها امتیاز مناسب کسب نکنند به سرعت مجوز فعالیت آنها در این کلاس باطل خواهد شد. این پایش باعث می‌شود روندی بی‌نقص اتخاذ شود و خدماتی با کیفیت ارائه گردد.

سرویس لوکس نظافت:

این سرویس یکی از خدمات اختصاصی پرند قزوین مهر است که توسط تعداد انگشت شماری از همکاران نظافتچی با سابقه و بسیار قابل اعتماد و مطمئن پرند قزوین مهر ارائه می‌شود. این افراد  کسانی هستند که کاملا حرفه‌ای کار نظافت منزل شما را انجام می‌دهند و کیفیت کارشان هر تجربه‌ای که تاکنون از نظافتچی منزل داشته‌اید را دگرگون خواهد کرد. سختگیرانه‌ترین پشتیبانی و نظارت بر سرویس لوکس نظافت اعمال می‌شود. لازم به ذکر است تمام ملزومات نظافت از جمله ابزار و مواد شوینده توسط نیروی خدمات به محل آورده می‌شود.

 امنیت خانه و خانواده را جدی بگیرید!

نکته اول که بسیار مهم‌تر از سایر موارد است بحث امنیت خانه و خانواده است. وقتی شما فردی را برای تعمیر یخچال خود به منزل می‌آورید تعمیرکار تنها در بخشی از آشپزخانه مشغول به کار می‌شود و به احتمال زیاد یکی دو ساعته کارش را تمام می‌کند. اما در نظافت خانه قضیه کاملا متفاوت است. نظافتچی باید نقاط مختلف خانه را تمیز کند و تقریبا در تمام قسمت‌های خانه رفت و آمد دارد. از طرفی ساعات کار او طولانی‌تر است و چندین ساعت طول خواهد کشید. این دو مورد سبب می‌شود کنترل فرد مشکل باشد.

حتی ممکن است شما هنگام مراجعه نیروی نظافت در منزل حضور نداشته باشید بنابراین حتما باید فردی مطمئن انتخاب کنید و خود را از دردسرهای احتمالی برهانید. انتخاب نیروهای غیر شرکتی شما را در معرض ریسک بسیار بزرگی قرار می‌دهد چون مسئولیت این انتخاب به‌تنهایی بر دوش شما است. شما خودتان باید درباره پیشینه فرد اطلاعات کسب کنید و از صحت و سقم اطلاعات شناسنامه‌ای و محل زندگی فرد مطمئن شوید. در عمل چنین چیزی غیر ممکن است چون قطعا انرژی زیادی از شما خواهد گرفت.

راه حل مطمئن، درخواست نیرو از یک شرکت نظافتی معتبر درقزوین است. با این کار خیال خود را راحت می‌کنید چون نظافتچی‌های شرکتی آموزش دیده هستند و همگی دارای گواهی عدم سوءپیشینه بوده و نزد شرکت تضمین حسن انجام کار دارند. صلاحیت اخلاقی تمام نیروهای نظافت منزل پرند قزوین مهر با سختگیری زیاد بررسی شده و شما می‌توانید با خیال راحت بهترین نظافتچی را برای خانه خود انتخاب کنید. یادتان باشد حتما قبل از نهایی کردن سفارش نگاهی به امتیازات نظافتچی و نظرات دیگران درباره او بیندازد. این داده‌ها تماما توسط مشتریان قبلی نوشته شده است و 100 درصد واقعی است و ملاک خوبی برای ارزیابی کیفیت خدمات ما است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *